Wizz Air Infolinia

Infolinia do Wizz Air

Jeśli chcesz dodzwonić się na infolinię Wizz Air, to wybierz numer telefonu +48 703 703 803. Jest to kontakt do telecentrum Wizz Air. Infolinia w języku polskim dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Infolinia w języku angielskim pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia z podanym numerem infolinii Wizz Air w języku polskim to 4.92 zł za minutę połączenia. Dodatkowo Wizz Air przy podanej kwocie podaje znak *, ale nie znalazłem jasnej informacji co ona oznacza. Być może to, że do podanej kwoty jest jeszcze doliczana jakaś opłata. Najprawdopodobniej chodzi o doliczanie tzw. opłaty za transakcję przez telecentrum jeśli za pośrednictwem infolinii chcesz zrealizować transakcję która dostępna jest również online (np. zakup biletu, dodatkowej usługi, nanieść zmianę w rezerwacji). Podany numer infolinii przeznaczony jest dla Polski. Na stronie internetowej Wizz Air można znaleźć infolinie dla osób dzwoniących z innych krajów. Na uwagę zasługuje również infolinia w języku polskim dla osób dzwoniących z Niemiec. Jej numer to 090 010 002 593 (dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych stawka za minutę połączenia to 1.99 euro, dla dzwoniących z tel. komórkowych stawka za minutę połączenia to 2.99 euro).

Więcej o koszta dotyczących połączeń z telecentrum (infolinią Wizz Air): na stronie www Wizz Air przekazuje

Koszty

  • Połączenia z sieci komórkowych mogą podlegać wyższym stawkom
  • Dostęp do numerów o podwyższonych stawkach może być zablokowany w przypadku niektórych linii i nie jest możliwe wykonywanie takich połączeń za granicę
  • ‎15,00 €, ‎70 zł Za każdą transakcję dostępną online jest pobierana opłata dla telecentum

Pasażerowie kontaktujący się w sprawie pomocy specjalnej lub ci, u których wystąpiły zakłócenia lotu, nie są obciążani opłatą za transakcję realizowaną przez telecentrum.

Wchodząc na stronę internetową Wizz Air możesz nawiązać z nimi kontakt również za pośrednictwem czatu (kontakt w języku angielskim).

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych