T-Mobile Infolinia

Infolinia do T-Mobile ☎️

Próbując dodzwonić się na infolinię T-Mobile należy wybrać numer ☎ 602 900 000 lub 22 413 69 96. Oba numery telefonów przeznaczone są do kontaktu dla klientów indywidualnych. Jest to kontakt to Obsługi Klienta (opłata za połączenia naliczana jest według posiadanej taryfy).

Dla klientów korporacyjnych T-Mobile przygotował infolinię pod numerem telefonu 604 604 604

Jeśli posiadasz T-Mobile na kartę w celu nawiązania kontaktu telefonicznego wybierasz na klawiaturze telefonu komórkowego *9602. Użytkownicy oferty na kartę dzwoniący z innego numeru telefonu powinni wybrać numer kontaktowy 602 960 200.

Dodatkowe numery kontaktowe do T-Mobile

Te numery mogę Ci się przydać

Kontakt z T-Mobile poza infolinią

Jeśli nie chcesz dzwonić na infolinię możesz skontaktować się z T-Mobile poprzez czat dostępny na oficjalnej stronie internetowej t-mobile.pl. Kontakt z konsultantem za pośrednictwem czatu możliwy jest codziennie od godziny 7:00 do 23:00. Cześć spraw z T-Mobile możesz również załatwić poprzez zalogowanie się do swojego konta Mój T-Mobile i wysłanie zgłoszenia lub poprzez aplikację mobilną dostępną w Google Play i Apple Store.

Jeśli wygodniej będzie dla Ciebie by T-Mobile do Ciebie zadzwonił możesz podać swój numer telefonu na formularzu dostępnym na ich stronie internetowej, wybrać temat rozmowy. T-Mobile oddzwoni na wskazany numer.

Jeszcze jednym dodatkowym sposobem nawiązania kontaktu z T-Mobile jest aplikacja WhatsApp i Facebook Messenger (do załatwiania spraw nie wymagających weryfikacji konta w systemach T-Mobile). Poprzez aplikację WhatsApp dzwonisz na numer +48 22 307 30 33. Pamiętaj aby wcześniej dodać go do książki adresowej w swoim telefonie komórkowym. Jeśli chcesz wykorzystać Facebook Messenger wejdź na link www.facebook.com/tmobilepl

Kontakt (adres)

T‑Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych