Santander Infolinia


Infolinia Santander ☎

Kontakt z infolinią Santander Bank możliwy jest pod numerem telefonu 1 9999. Jest to numer przeznaczony dla klientów banku dzwoniących z terytorium Polski. Infolinia jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia. Dla klientów dzwoniący z zagranicy dedykowany numer kontaktowy to +48 61 81 1 9999.

Santander Kontakt

Bank Santander posiada w Polsce ponad 500 placówek. Każda z nich posiada dedykowany numer telefonu kontaktowego. Pełną listę telefonów wraz z adresami placówek bankowych, godzinami otwarcia można znaleść na oficjalnej stronie internetowej banku www.santander.pl.

Poza kontaktem z Santander za pośrednictwem infolinii lub bezpośredniego telefonu do placówki pozostaje możliwość również skontaktowania się z tym bankiem poprzez adres e-mail 👉 kontakt mailowy @ lub formularz kontaktowy (Santander zaznacza na swojej stronie www, że na większość wiadomości wysyłanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odpowiada w ciągu 3 godziny).

Za ciekawą formę kontaktu z Santander można uznać możliwość połączenia się z doradcą banku online. Wchodząc na stronę internetową banku można znaleść w zakładce "Kontakt" przycisk "Porozmawiaj z doradcą" (ten rodzaj kontaktu z bankiem Santander możliwy jest w dni robocze w godzinach 8:00 - 20:00). Po jego kliknięciu możesz wybrać czy kontakt ma być tylko typu Audio czy może jednak jako Wideo.

Kontakt z Santander online

Santander pozostaje w stałym kontakcie z internautami poprzez takie serwisy społecznościowe jak: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube.

 

Kontakt (adres)

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych