Orange Infolinia

Infolinia Orange 

Kontakt z infolinią Orange możliwy jest pod kilkoma telefonami. Inny jest kontakt telefoniczny dla kontaktu w sprawie zakupu usług od Orange, inny dla wsparcia, pomocy. Ważne też jest czy dzwonisz na infolinię Orange jako klienta indywidualny czy jako klient biznesowy. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej szczegółów jak infolinia Orange rozdziela połączenia.

Infolinia Orange - Kontakt w sprawie zakupu usług

Infolinia o numerze telefonu 801 234 567 jest infolinią sprzedażową. Połączenia odbierane są przez całą dobę. Podany numer tej infolinii obowiązuje już od kilku lat. Możesz również pozostawić kontakt do siebie i wtedy pracownik Orange od sprzedaży oddzwoni w określonym terminie na podany numer telefonu. Pozostawiając telefon kontaktowy do siebie określasz czy jesteś klientem indywidualnym czy jednak biznesowym, określasz również wspomniany termin kontaktu od strony pracownika (doradcy) Orange. Doradcy i biznes eksperci oddzwaniają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 21:00, a w soboty i niedziele pomiędzy godziną 9:00 a 17:00.

Infolinia Orange - Kontakt z obsługą klienta, wsparciem technicznym

Kontakt z obsługą klienta poprzez infolinię realizowany jest przez następujące telefony. 

  1. Dla klientów indywidualnych przeznaczona jest infolinia o numerze telefonu *100 lub 510 100 100. Jest ona bezpłatna dla klientów Orange.
  2. Dla klientów biznesowych  dedykowany jest numer infolinii *600 lub 510 600 600. Doradcy biznesowi odbierają połączenia z tych numerów od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 23:00. 
  3. Dla dzwoniących w sprawie zaawansowanych usług mobilnych (np. WCO, M2M, APN, MSCPABX) uruchomiony został numer infolinii *800 lub 510 800 800

Wirtualny asysten na infolinii Orange

Orange wdrożył na swoje numery infolinii rozwiązanie nazywane wirtualnym asystentem którego nazwał Max. Za jego pomocą chce usprawnić obsługę infolinii. Więcej o wirtualny asysten, w czym pomaga, jak z nim rozmawiać można znaleźć na stronie https://www.orange.pl/view/max.

 

Kontakt z Orange poza infolinią

Orange przygotował też możliwość kontaktu w inny sposób, niż za pomocą infolinii. Otóż na stronie internetowej może skorzystać ze specjalnego czatu z doradcą. Pytania może również zadawać na forum. Dla lubiących rozmawiać z drugim człowiek pozostaje jeszcze osobiste wizytka w jednym z wybranych salonów Orange.

 

Kontakt (adres)

Orange Polska S.A. (adres korespondencyjny)
ul. Jagiellońska 34,
96-100 Skierniewice
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych