Castorama Infolinia

Infolinia do Castorama ☎

Kontakt telefoniczny z infolinią sklepu Castorama - numer telefonu 690 680 690. Połączenia z podanego numeru infolinii odbierane są od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w niedzielę między godziną 9:00 a 17:00. Oprócz numery infolinii proponowany jest kontakt również przez tzw. Live Chat'a. Komunikacja na za jego pośrednictwem, tak aby można było popisać z konsultantem Castoramy określony jest na godziny od 8:00 do 20:00 jakiegokolwiek dnia tygodnia. Live Chat ma ciekawą funkcjonalność. Otóż można wysłać za jego pomocą historię rozmowy na wskazany adres e-mail. Na stronie www można też znaleźć formularz kontaktowy.

Choć Castorama podaje numer na infolinię, to jednak można skontaktować się telefoniczne też z wybranym sklepem. Telefony kontaktowe do poszczególnych sklepów (wraz z godzinami otwarcia) można znaleźć na stronie https://www.castorama.pl/informacje/sklepy. 

Castorama kontaktuje się ze swoimi klientami również za pośrednictwem kanałów social media np. Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram.

Kontakt (adres)

Biuro Castorama Polska sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 78
02-255 Warszawa
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych