Canal+ Infolinia


Infolinia do Canal+ 

Kontakt telefoniczny z infolinią Canal Plus jest możliwy pod numerem telefonu 22 22 00 000. Jest to infolinia sprzedażowa (zakup nowych usług). Konsultanci odbierają połączenia na infolinii od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 - 21:00. Opłata za połączenie naliczana jest według stawki operatora. Uwaga! W święta infolinia jest nieczynna. 

Jeśli chcesz skontaktować się z Canal+ w sprawie już zakupionej usługi (pomoc, obsługa klienta) to najpierw wejdź na stronę pl.canalplus.com/pomoc. Znajdziesz na niej odpowiedzi na często pojawiające się pytanie, problemy. Odpowiedzi zostały rozdzielone na takie kategorie jak: pomoc techniczna, multiroom, moja umowa, płatności, canal+ online, inne serwisy internetowe, internet i telefon, telewizja na kartę. 

Spróbuj skontaktować się z Canal+ dzwoniąc na numer telefonu 22 310 47 47 jeśli nie na stronie pl.canalplus.com/pomoc nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Poza kontaktem telefonicznym CANAL+ oferuje również kontakt przez czat online (rozmowa z wirtualnym doradcą Oskarem), funkcja "Napisz do nas" (musisz zalogować się na strefa.pl.canalplus.com), kontakt w jednym z wybranych salonów których jest w Polsce ponad 400. Każdy z salonów Canal+ ma dedykowany numer telefonu komórkowego do kontaktu z klientem.

Jeszcze jedno. Jeśli nie chcesz dzwonić na infolinię Canal+, to możesz na stronie pl.canalplus.com zostawić swój numer telefonu, a pracownik Canal+ odzwoni do Ciebie z nową ofertą (rozwiązanie dla nowych klientów).

Kontakt (adres)

CANAL+ Polska S.A.
al. gen. W. Sikorskiego 9
02-758 Warszawa
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych