Allegro Infolinia


Infolinia do Allegro

Kontakt telefoniczny z infolinią Allegro nie jest wcale taki łatwy. Na oficjalnej stronie Allegro - allegro.pl, a dokładnie na Pomoc Allegro (https://allegro.pl/pomoc) można znaleźć link "Jak się skontaktować z Allegro". To na niej wyszczególnionych zostało 6 sposobów nawiązania kontaktu z Allegro. Nie ma w nich infolinii, ale jest rozmowa telefoniczna.

Allegro proponuje następujące formy kontaktu: formularz kontaktowy, Czat Allegro, rozmowa telefoniczna, Facebook Messenger, WhatsApp, Allegro Gadane (społeczność, forum Allegro).

Przeglądając Allegro Pomoc można zauważyć pod każdej z odpowiedzi na często zadawane pytania przycisk SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Po jego naciśnięciu otworzysz formularz kontaktowy gdzie możesz wpisać swoje pytanie i adres e-mail na który chcesz otrzymać odpowiedź. Jeśli jesteś zalogowany to dodatkowo możesz wybrać produkt którego dotyczy pytanie. 

Kontakt z Allegro poprzez serwisy społecznościowe

Pozostań w stałym kontakcie z Allegro poprzez serwisy społecznościowe. Allegro posiada swój profil na takich serwisach jak: Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, Linkedin.

 

 

 

 

Kontakt (adres)

Allegro sp. z o.o.
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
Polska

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych