AliExpress Infolinia


Infolinia do AliExpress

Czy kontakt telefoniczny z infolinią AliExpress dla klientów z Polski jest w ogóle możliwy? Zakupy online przez serwis AliExpress są bardzo popularne w Polsce. Niestety mam złą wiadomość. Na chwilę obecną (patrz data aktualizacja tego wpisu) AliExpress nie ma uruchomionego kontaktu za pośrednictwem infolinii.

AliExpress - Infolinia
AliExpress Infolinia

Kontakt z AliExpress

Jeśli chcesz skontaktować się z AliExpress inną drogą niż przez infolinię musisz w pierwszej kolejności po wejściu na stronę www http://pl.aliexpress.com/ znaleźć przycisk na samej górze strony "Pomoc" i wybrać link "obsługa klienta". Zostaniesz następnie przekierowany do podstrony na której znajdziesz np. odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania użytkowników, podstrony z informacjami jak samemu rozwiązać najbardziej popularne problemu (między innymi z logowanie, zmianą hasła, zmianą adresu e-mail). Warto przewinąć tą podstronę na sam dół. Wtedy znajdziesz sekcję "Skontaktuj się z nami" i dwa linki: Usługi Online z ikoną głowy ze słuchawką (jak w call center) i drugą Ankieta. Kliknij "Usługi Online", a zostaniesz przekierowany na stronę gdzie będziesz mógł zalogować się (również przez popularne serwisy społecznościowe) do serwisu AliExpress. Po zalogowaniu się powinien pojawić się komunikator AliExpress (chat) o nazwie Eva. Przy jego pomocy możesz zacząć szukać odpowiedzi zadając tzw. botowi pytania. Jeśli w pewnym momencie takiej komunikacji bot nie znajdzie odpowiedzi na zadane pytanie komunikator Eve powinien nawiązać połączenie z tzw. Customer Service Agent (w moim przypadku była to Pani Dagmara). I nareszcie możesz zacząć komunikować się z prawdziwą osobą reprezentującą wsparcie AliExpress, a nie botem.

Kontakt AliExpress - Facebook, WhatsApp ...

Dla chcących pozostawać w stałym kontakcie z AliExpress poprzez social media: YouTubeFacebook, WhatsApp, Twitter, Instagram, Messenger.

 

Źródło informacji
Infolinie z kategorii
Aktualizacja danych